Opony PointS - Hurtownia części i akcesoriów - Motozbyt Białystok

Przejdź do treści

Opony PointS

Oferta > Opony
PointS Motozbyt
Opony Summerstar i Winterstar zostały zaprojektowane w ścisłej współpracy z Continental zgodnie ze specyfikacjami i opiniami klientów sieci Point-S. Efektem tych działań jest opona wykorzystująca najnowsze dostępne technologie.
Summerstar wariant 3  -  Sportowy wygląd i znakomite właściwości jezdne
● Wyznaczająca nowe trendy koncepcja opony z obracającym się centralnym żebrem pozwala na bardziej precyzyjne kierowanie i idealną stabilność na drodze.
● Nowy wymiar komfortu jazdy. Równiejsze rozłożenie przyczepności do podłoża dzięki zwiększeniu powierzchni opony daje lepsze prowadzenie i zachowanie na zakrętach, dłuższą żywotność opony i idealne trzymanie się drogi.
● Zoptymalizowana charakterystyka pracy na mokrych nawierzchniach i dobre przyleganie do drogi.
Summerstar Sport  -  Opony „high-performance” o sportowej konstrukcji.
● Wykorzystanie zawierającej krzemionkę mieszaniny i zaawansowanej technologii mieszania oraz diagonalne rowki w kształcie litery V zapewniają idealne przenoszenie obciążeń, oraz lepsze trzymanie się drogi i hamowanie na mokrych nawierzchniach.
● Bardzo elastyczna mieszanka o zoptymalizowanych oporach toczenia zapewnia znakomity komfort tłumienia nierówności i niskie zużycie paliwa a dodatkowe lamele z brzegu opony poprawiają zachowanie opony podczas hamowania.
● Rezultat: większy komfort prowadzenia, lepsze przyleganie do nawierzchni, kierowanie, świetne zachowanie w zakrętach i wysokie przebiegi.
Winterstar wariant  -  Harmonijny profil
● Gęsto rozmieszczone lamelki ustawione pod różnymi kątami, zapewniają pewne trzymanie na ośnieżonych i oblodzonych nawierzchniach,
● Specjalny układ kanałów podnosi efektywność odprowadzania wody, śniegu i błota pośniegowego w trudnych warunkach zimowych, zwiększając poziom bezpieczeństwa w zakresie aquaplaningu,
● Przesunięte w stosunku do siebie klocki bieżnika zapewniają wysoki komfort toczenia
● Zoptymalizowany kontur bieżnika oraz skład mieszanki efektywnie skracają drogę hamowania oraz poprawiają przenoszenie sił napędu podczas ruszania.
PHUP „MOTOZBYT” Sp. z o.o. - 15-467 Białystok  ul. Poleska 61
Przejdź do:  DACIA  |  RENAULT  |  SKP  |  STARTOWA
PHUP MOTOZBYT sp. z o.o. siedziba: 15-467 Białystok ul. Poleska 61
Sąd Rejonowy w Białymstoku XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego,
nr KRS:0000123567; NIP:542-020-12-97; Kapitał zakładowy 251.160,00 zł
Wróć do spisu treści